header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 

Heren I

Spelers Heren I

Youri Beck
Bram Cornelisse
Ryan Crowe
Daan Dekker
Juan Fortuin
Jonas de Geus
Daniel de Haan
Robin Herweijer
Daan Hoepman
Patrick Houben
Deegan Huisman
Stijn Jolie
Timo Jonker
Justin Klop
Erwin Kruisbrink
Floris Kuiper
Terrance Pieters
Andrin Rickli
Manuel Verga
Dion de Vree

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer/Coach Pasha Gademan
Ass. coach Bert Remmerswaal
Manager Martin de Koning

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Almere H1 Pinoké H1 14:45
Amsterdam H1 Oranje-Rood H1 14:45
Den Bosch H1 Tilburg H1 14:45
HGC H1 SCHC H1 14:45
Kampong H1 hdm H1 14:45
Rotterdam H1 Bloemendaal H1 14:15

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Bloemendaal H1 12 30 9 3 0
2 Kampong H1 12 30 9 3 0
3 Amsterdam H1 12 28 9 1 2
4 Oranje-Rood H1 12 23 7 2 3
5 Rotterdam H1 12 21 7 0 5
6 HGC H1 12 19 6 1 5
7 Den Bosch H1 12 17 5 2 5
8 Pinoké H1 12 13 4 1 7
9 SCHC H1 12 13 4 1 7
10 Tilburg H1 12 9 3 0 9
11 Almere H1 12 4 1 1 10
12 hdm H1 12 1 0 1 11

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
19 nov Pinoké H1 14:45 thuis - 2 KG2 - ABN Amro
4 mrt HC Bloemendaal H1 n.n.b uit
11 mrt HC Tilburg H1 n.n.b thuis
18 mrt AH & BC H1 n.n.b uit
25 mrt Hockeyclub 's-Hertogenbosch H1 n.n.b thuis
8 apr Hockey Club Rotterdam H1 n.n.b uit
13 apr HC Oranje Rood H1 n.n.b thuis
15 apr HGC H1 n.n.b thuis
22 apr SV Kampong Hockey H1 n.n.b uit
29 apr hdm H1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2017
Amsterdam H1 Tilburg H1 4-2
Kampong H1 Oranje-Rood H1 3-0
HGC H1 hdm H1 4-1
Almere H1 SCHC H1 2-3
Rotterdam H1 Pinoké H1 3-2
Den Bosch H1 Bloemendaal H1 1-1
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2017
SCHC H1 HGC H1 2-2
Bloemendaal H1 Rotterdam H1 5-1
Oranje-Rood H1 Amsterdam H1 3-4
Tilburg H1 Den Bosch H1 1-3
hdm H1 Kampong H1 0-6
Pinoké H1 Almere H1 2-1
VRIJDAG 22 SEPTEMBER 2017
Rotterdam H1 Tilburg H1 3-0
Kampong H1 SCHC H1 3-0
Den Bosch H1 Amsterdam H1 2-3
Almere H1 Bloemendaal H1 1-2
HGC H1 Pinoké H1 5-3
hdm H1 Oranje-Rood H1 4-4
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2017
Amsterdam H1 Rotterdam H1 2-3
Oranje-Rood H1 Den Bosch H1 3-1
Tilburg H1 Almere H1 2-1
Bloemendaal H1 HGC H1 7-2
SCHC H1 hdm H1 4-3
Pinoké H1 Kampong H1 2-5
ZONDAG 1 OKTOBER 2017
Rotterdam H1 Den Bosch H1 1-2
Almere H1 Amsterdam H1 1-2
HGC H1 Tilburg H1 4-1
Kampong H1 Bloemendaal H1 3-3
hdm H1 Pinoké H1 1-4
SCHC H1 Oranje-Rood H1 1-5
ZONDAG 8 OKTOBER 2017
Pinoké H1 SCHC H1 0-1
Amsterdam H1 HGC H1 4-0
Den Bosch H1 Almere H1 2-2
Tilburg H1 Kampong H1 2-5
Oranje-Rood H1 Rotterdam H1 2-1
VRIJDAG 13 OKTOBER 2017
Bloemendaal H1 hdm H1 6-0
ZONDAG 15 OKTOBER 2017
Kampong H1 Amsterdam H1 2-2
hdm H1 Tilburg H1 2-3
HGC H1 Den Bosch H1 3-2
SCHC H1 Bloemendaal H1 1-7
Almere H1 Rotterdam H1 0-1
Pinoké H1 Oranje-Rood H1 0-3
ZONDAG 22 OKTOBER 2017
Oranje-Rood H1 Almere H1 4-1
Bloemendaal H1 Pinoké H1 1-1
Tilburg H1 SCHC H1 4-2
Amsterdam H1 hdm H1 6-1
Den Bosch H1 Kampong H1 0-4
Rotterdam H1 HGC H1 8-3
ZONDAG 29 OKTOBER 2017
Pinoké H1 Tilburg H1 3-2
Bloemendaal H1 Oranje-Rood H1 3-2
SCHC H1 Amsterdam H1 1-6
hdm H1 Den Bosch H1 2-3
Kampong H1 Rotterdam H1 3-2
HGC H1 Almere H1 4-1
VRIJDAG 3 NOVEMBER 2017
Den Bosch H1 SCHC H1 3-0
Almere H1 Kampong H1 4-6
HGC H1 Oranje-Rood H1 0-1
Amsterdam H1 Pinoké H1 3-1
Tilburg H1 Bloemendaal H1 0-4
Rotterdam H1 hdm H1 2-1
ZONDAG 5 NOVEMBER 2017
Oranje-Rood H1 Tilburg H1 2-0
Kampong H1 HGC H1 2-1
Bloemendaal H1 Amsterdam H1 2-0
Pinoké H1 Den Bosch H1 0-1
SCHC H1 Rotterdam H1 2-4
hdm H1 Almere H1 3-5
ZONDAG 12 NOVEMBER 2017
Tilburg H1 Amsterdam H1 0-2
Bloemendaal H1 Den Bosch H1 1-0
Oranje-Rood H1 Kampong H1 3-3
hdm H1 HGC H1 0-5
SCHC H1 Almere H1 3-2
Pinoké H1 Rotterdam H1 3-2