header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 

Dames I

 
+
Joëlle Angel
+
Quirine Angel
+
Marith Bijkerk
+
Catherine Clot
+
Cindy Dekker
+
Bo van Essen
+
Iris van Gelderen
+
Marieke Grimberg
+
Rebecca van Hoepen
+
Lucca van der Hoorn
+
Sylvana van Kerkhof
+
Leah Kraan
+
Dhymara Lacroes
+
Mickey Plomp
+
Eva van der Schoot
+
Florien Sondern
+
Madelon Tjon
+
Joëlle Vrijburg
+
Yvette Willems

Ondersteuning

Bas Beuse Trainer/Coach
Daniël de Puysseleire Trainer/Coach
Marcel Does Manager

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Oss D1 Alliance D1 12:45
Ring Pass Delft D1 QZ D1 12:45
Rood-Wit D1 Almere D1 12:45
Schaerweijde D1 Cartouche D1 12:45
Schiedam D1 Amstelveen D1 12:45
Union D1 Xenios D1 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Almere D1 2 6 2 0 0
2 Amstelveen D1 2 6 2 0 0
3 Schaerweijde D1 2 4 1 1 0
4 Union D1 2 4 1 1 0
5 Xenios D1 2 3 1 0 1
6 Cartouche D1 2 3 1 0 1
7 Rood-Wit D1 2 3 1 0 1
8 Alliance D1 2 2 0 2 0
9 Ring Pass Delft D1 2 1 0 1 1
10 Schiedam D1 2 1 0 1 1
11 Oss D1 2 0 0 0 2
12 QZ D1 2 0 0 0 2

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
20 sep A.M.H.C. Rood-Wit D1 12:45 uit
27 sep Schaerweijde D1 12:45 thuis - 2 KG2 - ABN Amro
4 okt V.M.H.C. CARTOUCHE D1 12:45 thuis - 2 KG2 - ABN Amro
11 okt MHC Amstelveen D1 n.n.b uit
25 okt MHC Alliance D1 12:45 thuis - 2 KG2 - ABN Amro
1 nov HCQZ D1 12:45 uit
8 nov Xenios D1 n.n.b thuis
15 nov Union D1 12:45 uit
22 nov Ring Pass Delft D1 n.n.b thuis
7 mrt Oss D1 n.n.b thuis
14 mrt HC Schiedam D1 n.n.b uit
21 mrt A.M.H.C. Rood-Wit D1 n.n.b thuis
28 mrt Schaerweijde D1 12:45 uit
3 apr V.M.H.C. CARTOUCHE D1 n.n.b uit
11 apr MHC Amstelveen D1 n.n.b thuis
18 apr MHC Alliance D1 n.n.b uit
25 apr HCQZ D1 n.n.b thuis
2 mei Xenios D1 n.n.b uit
9 mei Union D1 n.n.b thuis
16 mei Ring Pass Delft D1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Rood-Wit D1 Cartouche D1 1-0
Oss D1 Almere D1 3-4
Ring Pass Delft D1 Amstelveen D1 1-2
Xenios D1 QZ D1 3-2
Union D1 Alliance D1 1-1
Schiedam D1 Schaerweijde D1 1-1
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Almere D1 Schiedam D1 3-1
QZ D1 Union D1 1-2
Cartouche D1 Xenios D1 4-3
Schaerweijde D1 Rood-Wit D1 3-1
Alliance D1 Ring Pass Delft D1 2-2
Amstelveen D1 Oss D1 2-1